70 PLN od BNP Paribas i 3% moneyback

Dzisiaj rozpoczęła się druga edycja promocji BNP Paribas w ramach której za założenie konta można otrzymać 70 PLN premii i stały, 3% moneyback za transakcje w internecie opłacone przy pomocy platformy PayU i karty płatniczej wydanej do tego konta. BNP Paribas to bank, który znamy między innymi z afery tabletowej, ale ta jak wiemy zakończyła się pozytywnie, a moneyback jest regularnie wypłacany więc jak dużo kupujecie w sieci (np. na Allegro) to warto się tym kontem zainteresować, bo można odzyskać nawet 600 PLN w ciągu roku.


Najważniejsze informacje

1. Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci banku, czyli te osoby, które nigdy nie miały tam konta;
2. Promocja trwa od 26 stycznia do 16 lutego 2015 roku, w tym czasie należy udać się na stronę promocyjną (lub kliknąć banner powyżej) i podać swoje imię, nazwisko oraz adres email;
3. Po rejestracji otrzymacie na maila link aktywacyjny, a wraz z nim link do wniosku o założenie konta wraz z kartą debetową MasterCard, który potwierdzamy przelewem z naszego rachunku w innym banku;
4. Aby otrzymać 70 PLN premii trzeba do 9 marca wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 150 PLN (a sklepach stacjonarnych lub w internecie);
5. Premia zostanie wypłacona do 31 marca 2015 roku, organizator do 17 marca poinformuje mailem o przyznaniu premii i poprosi wypełnienie formularza na stronie promocyjnej, w którym należy podać nr konta, na który ma być wypłacone premia. Podobnie było np. przy okazji promocji związanej z lokatą Happy.

Warunki iKonta z 3% moneyback

Oczywiście byłoby zbyt pięknie gdyby konto nie miało żadnych gwiazdek, bo owszem jest darmowe, tak samo jak karta, ale po spełnieniu dwóch warunków. Zacznijmy od konta, jeśli nie chcecie zapłacić za jego prowadzenie 9 PLN za miesiąc, to trzeba zapewnić wpływ wysokości 1000 PLN (nie musi do być wypłata). Jest to także wymóg, aby otrzymać moneyback. W takim wypadku konto będzie darmowe.

Drugi warunek dotyczy karty płatniczej, kosztuje 6 PLN, chyba, że suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą płatniczą przekroczy w danym miesiącu 200 PLN, wtedy opłata nie jest pobierana. Z opłaty za kartę zwalnia także posiadanie w BNP Paribas karty kredytowej. Dodatkowo możecie w ciągu miesiąca dokonać 4 wypłat z bankomatów w całej Polsce za darmo, każda kolejna wypłata wiąże się z dodatkową opłatą.

Wreszcie jeśli chodzi o moneyback, aby go otrzymać trzeba zapewnić wpływy w wysokości minimum 1000 PLN. Wtedy bank wypłaci nam 3% od wartości transakcji opłaconych przez PayU do kwoty 1500 PLN, co oznacza, że maksymalna premia to 50 PLN miesięcznie i 600 PLN rocznie. Promocja związana z moneybackiem trwa do 12 czerwca 2015 roku, ale może zostać przedłużona na kolejne 6 miesięcy o czym bank ma poinformować z wyprzedzeniem. O innych ograniczeniach związanych z moneybackiem możecie przeczytać w jednym z poprzednich wpisów.


Jeśli zatem jeszcze nie mieliście okazji skorzystać z promocji BNP Paribas, to teraz jest ku temu świetna okazja. Warto, jeśli faktycznie sporo wydajecie w sieci, sklepy które obsługują płatnością PayU znajdziecie na tej stronie. Żeby nie było niedomówień, korzystając z bannera zamieszczonego powyżej do wypełnienia wniosku sprawiacie, że zarobię kilka złotych, więc z góry wszystkim dziękuję :-).
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

2 komentarze:

 1. Katarzyna Brochocka27 stycznia 2015 12:43

  do rocznej marży banku dodajemy wibor i dzielimy na ilość rat. nie ma znaczenia, że wibor jest miesięczny, kwartalny czy półroczny?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie za bardzo rozumiem, marża i WIBOR podawane są w stosunku rocznym, czyli aby obliczyć odsetki za dany miesiąc, dodajemy marże do WIBORu, dzielimy na 12 i mnożymy przez kwotę kredytu pozostałą do spłaty. Na rate składa się jeszcze część kapitałowa, czy obniżająca nasze pozostałe zadłużenie. Nie ma znaczenia czy WIBOR jest 1M, 3M czy 12M bo zawsze podawany jest w stosunku rocznym.

  OdpowiedzUsuń