Usprawniamy własną firmę

Wpis sponsorowany

W czasach tak szybkiego rozwoju Internetu, wszelkich urządzeń mobilnych i aplikacji szukamy wielu rozwiązań, które pozwolą nam usprawnić codzienne działania. Ze swoim telefonem możemy już obecnie biegać, gotować, czy podróżować. Również w sprawach finansów technologia okazuje się pomocna i chociażby dzięki temu zarządzanie majątkiem firmy może okazać się dużo prostsze niż początkowo mogłoby się wydawać.

Codzienne prowadzenie własnej działalności wiąże się z wieloma obowiązkami. Musimy mieć kontrolę na wszelkimi fakturami, różnymi dokumentami, zadaniami wykonywanymi przez pracowników. Właśnie w takich sytuacjach kluczowa może okazać się pomoc ze strony technologii. Cumulus Technology Systems to firma, która oferuje przedsiębiorcom specjalną e-usługę – AssetMan, która wspomaga zarządzanie majątkiem firmy.


E-usługa dostarcza użytkownikom zintegrowany system, który wpiera przedsiębiorstwo w codziennej działalności biznesowej. Użytkownik dostaje możliwość pełnego zarządzania własnym majątkiem oraz wszelkie informacje o jego elementach. Może mieć wpływ na wyniki i pracę zespołów odpowiedzialnych za prawidłowe utrzymanie aktyw, stale otrzymywać najświeższe statystyki i raporty oraz dostosować interfejs do własnych biznesowych potrzeb.


AssetMan to dziewięć proponowanych modułów. Pierwszym z proponowanych elementów jest moduł zarządzania majątkiem, który kompletuje informacje związane z obiektami stanowiącymi majątek firmy. Kolejnym z proponowanych elementem AssetMan'a jest chociażby moduł predykcji awarii, którego zadaniem jest obsługa zgłoszeń rejestrowanych przez klientów i dotyczących zarejestrowanych w systemie zasobów. Do wprowadzania budżetu związanego z zarządzaniem majątkiem służy moduł finanse. Użytkownicy samodzielnie określą jego części składowe i zewidencjują parametry.

AssetMan to idealny przykład pokazujący, że również dla przedsiębiorstw nadchodzą nowe czasy. Codzienne zarządzanie majątkiem firmy nie musi już odstraszać. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.assetman.pl.


Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

5 komentarze:

 1. Mam dwa pytania.
  1. Ile płacą za taki wpis sponsorowany?
  2. Co z tzw. kreatywną księgowością? Program przecież nie pomyśli "na żywca" jak coś "pokombinować".

  OdpowiedzUsuń
 2. Ad. 1. Nie widzę powodu, aby się taką informacją dzielić z anonimowym komentatorem.
  Ad. 2. To nie jest program księgowy z tego co rozumiem, a jedynie narzędzie wspomagające zarządzanie majątkiem firmy. Księgowość lepiej zostawić księgowym.

  OdpowiedzUsuń
 3. rozumiem, że to nie Ty pisałeś :) Tylko użyczyłeś miejsca na blogu.
  BTW jak tam moje navigo?

  OdpowiedzUsuń
 4. A co by to zmieniło że wpisałbym jakieś imię i nazwisko? I tak nie możesz tego zweryfikować.
  Właściciel firmy w której miałem okazje pracować nie godzi się na żaden outsourcing, faktury sprawdza osobiście i nie powierzył by tego żadnemu programowi bo program raczej nie pomyśli tak jak człowiek, stąd moje pytanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie widzę nic złego w outsourcingu w kwestii księgowości online. Jest kilka programów do e-fakturowania i chociaż wiadomo, że maszyna to nie człowiek, czasem wystarczy samo wsparcie ekspertów, żeby poradzić sobie z wszystkimi formalnościami i zaoszczędzić na stacjonarnej księgowej.

  OdpowiedzUsuń