BZ WBK ponownie płaci 700 PLN za Konto Godne Polecenia

Mamy drugą edycję promocji, dzięki której w ciągu roku można zgarnąć od BZ WBK okrągłe 700 PLN, nie inwestując przy tym ani grosza, bo Konto Godne Polecenia, jest obecnie w 100% darmowe. Zasady są praktycznie identyczne jak ostatnim razem, z tą tylko różnicą, że mamy nową edycję programu poleceń, która nie łączy się z innymi promocjami i prawdopodobnie nie jest możliwe odebranie dodatkowych 50 PLN za założenie konta z polecenia (ale nie jest to informacja potwierdzona).
Nie mniej jednak i tak warto się tym kontem zainteresować, bo jeśli jesteście w stanie:

1. Zapewnić comiesięczne wpływy w wysokości 1000 PLN z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury lub stypendium (doskonale działa też przelew z innego rachunku, który ma w tytule "Wynagrodzenie" ;-))
2. Wykonać transakcje kartą płatniczą na kwotę 300 PLN w ciągu miesiąca
3. Wykonać trzy przelewy za pośrednictwem systemu BZWBK24 (dostęp przez internet)

To otrzymacie co miesiąc, przez 10 miesięcy, po 50 PLN, a dodatkowo, jeśli zdefiniujecie w ciągu tych 10 miesięcy chociaż jedno polecenie zapłaty i spełnicie warunki na 50 PLN przez wszystkie 10 okresów, to po roku konto zostanie zasilone dodatkową nagrodą w wysokości 200 PLN.

Trzeba też pamiętać, że przy zakładaniu konta bank wymaga zgody na wysyłanie informacji handlowych i marketingowych, a także wymaga podania numeru telefonu, jest to jednym z warunków wzięcia udziału w promocji i co za tym idzie, wypłaty bonusów. Promocja nie jest też przeznaczona dla osób, które miały konto w BZ WBK lub Kredyt Banku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Promocja trwa od 16 września do 11 listopada, więc jest trochę czasu aby się zastanowić, czy potrzebujecie kolejnego konta w banku, który ostatnio ma też sporo problemów z działaniem systemów transakcyjnych. Z własnego trzymiesięcznego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie jest z tym bankiem tak źle. Nachalnych telefonów zachęcających do wzięcia kredytów itp. póki co nie dostaje, czasami zdarzą się jakieś SMSy, a kilka tygodni temu była nawet dodatkowa promocja, zwrot 10% wydatków za zakupy opłacone kartą przez internet (max. 20 PLN).

Bank dołączył też do inicjatywy IKO i niedługo pewnie zaoferuje aplikację do płatności mobilnych (już teraz można dzięki aplikacji wybieracie pieniądze z bankomatów), a skoro już o nich mowa, za darmo mamy dostęp do sieci bankomatów BZ WBK i PKO BP (teoretycznie też starego Kredyt Banku, ale czasami jest naliczana prowizja i trzeba składać reklamacje).

Z regulaminem promocji można zapoznać się tutaj, konto można założyć przez internet na stronie banku albo w dowolnej placówce. Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania o sam bank, to z chęcią służę swoją wiedzą ;-).

PS. Promocja obejmie też konto 1|2|3, którego nie ma jeszcze w ofercie banku, będzie to jednak raczej oferta dla zamożniejszych klientów, bo do premii w postaci 50 PLN, będzie tam upoważniał wpływ w wysokości minimum 5000 PLN.
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

7 komentarze:

 1. Konto naprawdę super i godne polecenia a jak ostatnio przestudiowałem ofertę karty kredytowej to z kartą kredytową z tego banku można wziąć najtańszy kredyt gotówkowy na rynku 7% w skali roku:) oczywiście przy pewnych manewrach ale się opłaca:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Można będzie rozważyć, bo już ponad rok nie jestem klientem BZ WBK. Przewagą BZ WBK jest między innymi aplikacja dla Windows Phone (mBank dopiero zapowiada ją na przyszły rok), bezwarunkowa darmowość czy program Payback. Wadą jest zamieszanie w systemach transakcyjnych (docelowo powinni zastąpić KB24 systemem BZWBK24). Pod tym względem mBank ma przewagę w postaci dwóch (a zaraz jednego) systemu transakcyjnego, co ułatwia funkcjonowanie zarówno bankowi, jak i klientom.

  Ciekawe, czy promocyjne warunki zadziałają przy przenoszeniu konta wraz z usługami płatniczymi (przypominam, że można to zrobić i w zasadzie KNF zalecił wszystkim bankom wdrożenie procedury przeniesienia salda, usług płatniczych, karty kredytowej i zamknięcia konta w starym banku w imieniu klienta). Jest tylko jeden problem: mianowicie podpis musi być zgodny z podpisem w starym banku. Inaczej przeniesienie usług się nie uda (i dobrze, ze względów bezpieczeństwa).

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy przelew z tytułem "wynagrodzenie" może wpłynąć z mojego drugiego osobistego konta, czy też musi pochodzić od osoby trzeciej(drugiej w zasadzie)?

  OdpowiedzUsuń
 4. bank wymaga tak, jak inne banki z resztą żeby wpływ był od pracodawcy. U mnie na przykład mogę zlecić przelewanie pensji nawet to 3 banków jednocześnie dzieląc sobie jak chce wysokość tych przelewów. Z opisu wynika że warto się tym zainteresować, więc zaraz zagłębiam się w regulamin :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bezpieczniej robic z konta innej osoby, np. żony/dziewczyny ;-) Teoretycznie z własnego powinno zadziałać, ale ja nie daje gwarancji ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Konto 1|2|3 już jest, można na nim wyciągnąć bonus nawet 1760 PLN w ciągu roku ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak ktoś zainteresowany KGP to za polecenie bzwbk wypłaci nam 50 pln
  kamilakorneta@wp.pl

  OdpowiedzUsuń