Wyniki konkurs Mr. Investor

Z poślizgiem ale organizator znalazł wreszcie czas na wybranie zwycięzców w konkursie. Tak nie będę tego ukrywał, że był to wybór, pod pewnym kryterium związanym z liczbami Fibonacciego, bo w przypadku losowania mógłby mi na kark wskoczyć Urząd Celny, więc po co ryzykować ;-).


Konkurencja była spora bo swoje zgłoszenia przesłało aż 23 osoby, z czego 16 udzieliło poprawnych odpowiedzi. No właśnie, a jakie to są te poprawne odpowiedzi? Wydawało mi się, że nie było wcale tak trudno ale jednak kilka osób zmylił być może mój tok rozumowania we wpisie, do którego linkowałem ;-). Poprawne odpowiedzi to:

1. Na bazie jakiej gry powstał polski Mr. Investor? - Odp. Speculator
2. Na ilu rynkach można inwestować w grze Mr. Investor? - Odp. 4

I to wystarczyło. Nie chodziło niestety ani o Eurobusiness ani o Monopoly. Kto zatem został zwycięzcą?

Pierwszą nagrodę, czyli grę Mr. Investor wygrywa Sebastian Kujath, natomiast dwie pozostałe nagrody pocieszenia w postaci kart prepaid VISA PayWave z wizerunkiem Stadionu Narodowego, trafiają do Bartosza Oliwy oraz Piotra Dąbrowskiego. Serdecznie gratuluje, ze wszystkimi skontaktuje się via email aby ustalić szczegóły dotyczące wysyłki.

Mam nadzieję, że była to dla Was ciekawa zabawa i być może za jakiś czas uda nam się to powtórzyć, jak znajdzie się jakiś sponsor nagród ;-).

Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

1 komentarze:

 1. gratulacje dla wygranych :)

  fajna sprawa z takimi konkursem, aż bym sobie coś takiego zrobił u siebie :D tylko skąd nagrody skołować ^^

  OdpowiedzUsuń