Toyota Bank - kolejna lokata z premią dla wszystkich

Toyota Bank to jeden z nielicznych banków, który cały czas organizuje promocje i nagradza nie tylko nowych, ale także starych klientów i tego typu zachowanie z pewnością zasługuje na pochwałę. Od zeszłego roku podobnych promocji było już kilka, dzisiaj startuje kolejna z nich, w ramach której nowi klienci mogą otrzymać 100 PLN premii, a dotychczasowi - 50 PLN. Wszystko to za założenie konta oraz lokaty na 160 dni oprocentowanej na poziomie 2.25%.

Warunki za każdym razem są bardzo zbliżone, choć notujemy tutaj wyraźną tendencję do wydłużenia oferowanej lokaty (kiedyś było 100 dni, teraz 160 dni), a także niestety spadku oprocentowania (kiedyś było 2.7%, teraz tylko 2,25%). Mimo wszystko, przy minimalnej kwocie 5000 PLN, nawet 50 PLN premii sprawa, że oferta zyskuje na atrakcyjności.

Lojalnie informuję, że jeśli skorzystacie z promocji za pośrednictwem bloga to otrzymam za to prowizję. Jednocześnie sam jestem klientem Toyota Banku i aktywnie z niego korzystam, z racji dodatkowej promocji związanej ze zwrotem płatności za paliwo.


1. Premię w wysokości 100 PLN otrzyma każdy nowy klient Toyota Banku, przy czym "nowy klient" to osoba, która nie posiadała w banku konta po 1 stycznia 2016 roku. Aby otrzymać bonus wystarczy do 10.07.2017 założyć konto Jedyne i do 3.08.2017 założyć lokatę "Plan depozytowy na 160 dni" na kwotę minimum 5 000 PLN i utrzymać ją przez minimum 90 dni (zerwanie lokaty przed okresem jej zapadalności powoduje utratę odsetek) oraz zarejestrować się w Klubie Korzyści. Lokata trwa 160 dni, a możemy otworzyć ich aż 10, każda maksymalnie na kwotę 13 000 PLN.

2. Premię w wysokości 50 PLN otrzyma każdy obecny klient Toyota Banku (który założył konto w jednej z poprzednich promocji), który założy lokatę "Plan depozytowy na 160 dni" na kwotę minimum 5 000 PLN (do dnia 3.08.2017) i zrobi to z nowych środków, które będą nadwyżką nad saldo klienta na dzień 25.06.2017. Dodatkowo taki klient musi utrzymać saldo z 25.06.2017 przez kolejne 30 dni i utrzymać lokatę przez minimum 90 dni, a najlepiej oczywiście 130 dni, bo inaczej nie dostaniemy odsetek. Ostatni warunek to rejestracja w programie Klub Korzyści.

Premia zostanie wypłacona najpóźniej do 6 grudnia 2017 roku, czyli dopiero za pół roku, a do tego czasu musicie utrzymać Konto Jedyne, które każdy musi założyć. Jego prowadzenie kosztuje 2.49 PLN miesięcznie, a opłaty można uniknąć wykonując płatności kartą na kwotę 400 PLN w danym miesiącu. Aby otrzymać premię konieczne jest też wyrażenie zgód marketingowych.

Przy okazji nadal można skorzystać z promocji "Tankuj korzyści" i dostawać zwrot od 5% do 10% wartości transakcji na stacjach benzynowych, warunki znajdziecie na tej stronie, najłatwiejsza opcja, to depozyt 10 000 PLN (który spełniacie zakładając lokatę), saldo na koncie w wysokości 1000 PLN oraz wydatki kartą min. 500 PLN miesięcznie (UWAGA, nie wliczają się w to transakcje na stacjach benzynowych). Tankując dwa razy w miesiącu, mamy nie tylko brak płatności za konto, ale dodatkowo ~20 PLN premii.


Jak skorzystać z promocji?


Aby otrzymać premię należy wykonać kilka podstawowych kroków w terminach podanych w punktach poniżej.

1. Do dnia 10.07.2017 należy wejść na stronę lokata1.zpremia.pl i zarejestrować swój adres email zgadzając się przy tym na wykorzystanie go w celach marketingowych.
2. Na podany adres przyjdzie link aktywacyjny, który potwierdza nasze uczestnictwo w promocji i pozwala zalogować się do aplikacji, w której albo zakładamy nowe konto, albo podajemy dane swojego obecnego konta w Toyota Banku.
3. We wniosku o założenie konta musicie zgodzić się na cały marketing od Toyota Banku, przez email, SMS i telefon, jest to niestety warunek konieczny jeśli chcecie otrzymać premię. Nie ma za to wymogu zgody na marketing od Agory ;-).
4. Po rejestracji w ciągu dwóch dni roboczych skontaktuje się z wami pracownik banku, który potwierdzi złożenie wniosku i umówi kuriera z dokumentami do podpisu.
5. Po potwierdzeniu założenia konta, które otrzymacie SMSem, można zalogować się na konto i do dnia 3.08.2017 należy otworzyć przynajmniej jedną lokatę "Plan depozytowy na 160 dni" na kwotę minimum 5 000 PLN. Teraz wystarczy już tylko utrzymać lokatę przez minimum 90 dni, i 100 PLN lub 50 PLN będzie wasze.
6. Do 20.11.2017 organizator akcji poinformuje przy pomocy poczty email o przyznaniu premii, a do 26.11.2017 należy wypełnić dane potrzebne do przelewu.

Premia wypłacana jest na konto w Toyota Banku, dlatego należy je utrzymać przynajmniej do 6 grudnia 2017. Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Podsumowanie


Promocja Toyota Banku wydaje się całkiem atrakcyjna, przynajmniej na tle tego co oferuje rynek. Z drugiej strony jeśli nie zamierzacie korzystać z konta aktywnie, to te 100 PLN nie jest specjalną zachętą, bo już na dzień dobry przez te pół roku bank pobierze sobie prawie 15 PLN za prowadzenie rachunku. Z drugiej strony jak posiadacie samochód to warto skorzystać z dodatkowego bonusu, jakim jest program Tankuj Korzyści, 5% zwrotu z kwot wydanych na stacjach benzynowych to przyzwoity moneyback. Internetowy interfejs Toyota Banku trąci nieco myszką, ale do samego banku nie można się specjalnie przyczepić, jest raczej niezawodny, nie wydzwania co tydzień z rewelacyjnymi ofertami kredytów i po prostu działa.
Udostępnij

RO

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Komentarze
    Komentarze na Facebooku

0 komentarze:

Prześlij komentarz