Lokata z premią - Toyota Bank płaci wszystkim

Na początku roku podczas pierwszej promocji Toyota Banku mieliśmy informację, że nie będzie to jedyna promocja w tym roku i obietnicy tej udało się dotrzymać, bo oto przed wami kolejna odsłona akcji zorganizowanej wspólnie z Agorą. Podobnie jak poprzednim razem, Toyota Bank zapłaci nam premię za założenie konta i lokaty, nowi klienci otrzymają 100 PLN, a dotychczasowi 50 PLN. Dodatkowo możecie też sami polecać promocję swoim znajomym i zgarnąć kolejne 250 PLN (5 razy po 50 PLN).

Warunki są bardzo zbliżone do tych z lutego, trzeba założyć lokatę na minimum 10 000 PLN, ale tym razem oprocentowanie to 2.5%, a nie 2,75%, a czas to 130 dni zamiast poprzednich 100 dni. Stety albo niestety, i tak jest to jedna z lepszych ofert dostępnych obecnie na rynku, więc jeśli macie wolne 10 000 PLN to warto przeczytać dalszą część tego tekstu.

Lojalnie informuję, że jeśli skorzystacie z promocji za pośrednictwem bloga to otrzymam za to prowizję. Jednocześnie sam jestem klientem Toyota Banku i aktywnie z niego korzystam, z racji dodatkowej promocji związanej ze zwrotem płatności za paliwo.1. Premię w wysokości 100 PLN otrzyma każdy nowy klient Toyota Banku, przy czym "nowy klient" to osoba, która nie posiadała w banku konta po 7 kwietnia 2015 roku. Aby otrzymać bonus wystarczy założyć konto i lokatę "Plan depozytowy na 130 dni" na kwotę minimum 10 000 PLN i utrzymać ją przez minimum 70 dni (zerwanie lokaty przed okresem jej zapadalności powoduje utratę odsetek). Lokata trwa 130 dni, a możemy otworzyć ich aż 10, co przy dosyć atrakcyjnym oprocentowaniu 2.5% w skali roku, nie jest wcale złym pomysłem jeśli dysponujecie odpowiednimi środkami.

2. Premię w wysokości 50 PLN otrzyma każdy obecny klient Toyota Banku, który założy lokatę "Plan depozytowy na 130 dni" na kwotę minimum 10 000 PLN i zrobi to z nowych środków, które będą nadwyżką nad saldo klienta na dzień 29 sierpnia 2016. Dodatkowo taki klient musi utrzymać saldo z 29 sierpnia 2016 przez kolejne 30 dni i utrzymać lokatę przez minimum 70 dni, a najlepiej oczywiście 130 dni, bo inaczej nie dostaniemy odsetek.

3. Dodatkowo premię nawet 250 PLN można otrzymać po wygenerowaniu na stronie promocyjnej specjalnego kodu, który polecana przez nas osoba musi podać w formularzu. Oczywiście polecany musi spełnić warunki promocji, i również otrzyma wtedy 100 PLN premii, a wy będziecie mieli szansę na dodatkową premię w wysokości 50 PLN. Szczegóły programu poleceń opisane zostały w regulaminie.

Wszystkie premie zostaną wypłacone najpóźniej do 14 lutego 2017 roku, czyli dopiero za pół roku, a do tego czasu musicie utrzymać Konto Jedyne, które każdy musi założyć. Jego prowadzenie kosztuje 2.49 PLN miesięcznie, a opłaty można uniknąć wykonując płatności kartą na kwotę 400 PLN w danym miesiącu.

Przy okazji nadal można skorzystać z promocji "Tankuj korzyści" i dostawać zwrot od 5% do 10% wartości transakcji na stacjach benzynowych, warunki znajdziecie na tej stronie, najłatwiejsza opcja, to depozyt 10 000 PLN (który spełniacie zakładając lokatę), saldo na koncie w wysokości 1000 PLN oraz wydatki kartą min. 500 PLN miesięcznie (UWAGA, nie wliczają się w to transakcje na stacjach benzynowych). Tankując dwa razy w miesiącu, mamy nie tylko brak płatności za konto, ale dodatkowo ~20 PLN premii.


Jak skorzystać z promocji?


Aby otrzymać premię należy wykonać kilka podstawowych kroków w terminach podanych w punktach poniżej.

1. Do dnia 30 września 2016 9 października 2016 (promocję przedłużono) należy wejść na stronę lokata130dni.zpremia.pl i zarejestrować swój adres email zgadzając się przy tym na wykorzystanie go w celach marketingowych.
2. Na podany adres przyjdzie link aktywacyjny, który potwierdza nasze uczestnictwo w promocji i pozwala zalogować się do aplikacji, w której albo zakładamy nowe konto, albo podajemy dane swojego obecnego konta w Toyota Banku.
3. We wniosku o założenie konta musicie zgodzić się na cały marketing od Toyota Banku, przez email, SMS i telefon, jest to niestety warunek konieczny jeśli chcecie otrzymać premię.
4. Po rejestracji w ciągu dwóch dni roboczych skontaktuje się z wami pracownik banku, który potwierdzi złożenie wniosku i umówi kuriera z dokumentami do podpisu.
5. Po potwierdzeniu założenia konta, które otrzymacie SMSem, można zalogować się na konto i do dnia 31 października 2016 należy otworzyć przynajmniej jedną lokatę "Plan depozytowy na 130 dni" na kwotę minimum 10 000 PLN. Teraz wystarczy już tylko utrzymać lokatę przez minimum 70 dni, i 100 PLN lub 50 PLN będzie wasze.

Premia wypłacana jest na konto w Toyota Banku, dlatego należy je utrzymać przynajmniej do końca 14 lutego 2017.

Podsumowanie


Promocja Toyota Banku wydaje się całkiem atrakcyjna, przynajmniej na tle tego co oferuje rynek. Obecnie mało który bank oferuje jakiekolwiek premie za założenie konta, więc czasami warto brać to co dają. Z drugiej strony jeśli nie zamierzacie korzystać z konta aktywnie, to te 100 PLN nie jest specjalną zachętą, bo już na dzień dobry przez te pół roku bank pobierze sobie prawie 15 PLN za prowadzenie rachunku. Z drugiej strony jak posiadacie samochód to warto skorzystać z dodatkowego bonusu, bo np. w moim przypadku był on większy niż odsetki za samą lokatę, a konto nie ma więcej ukrytych opłat. Internetowy interfejs Toyota Banku trąci nieco myszką, ale do samego banku nie można się specjalnie przyczepić, jest raczej niezawodny, nie wydzwania co tydzień z rewelacyjnymi ofertami kredytów i po prostu działa.

Oczywiście decyzja jak zwykle pozostaje w gestii każdego z was :-).
Udostępnij

RO

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Komentarze
    Komentarze na Facebooku

0 komentarze:

Prześlij komentarz