Lokata na 5% + 50 PLN premii w Idea Banku

Większość zainteresowanych już pewnie o tym wie z innych blogów, bo promocja roznosi się pędem błyskawicy, ale przecież każdy chce być drugim Michałem Szafrańskim, to grzech nie napisać samemu. Przez ten wstęp chciałem powiedzieć, że tak zakładając lokatę dajecie zarobić mojej osobie, więc dobrze się zastanówcie czy warto! Konta w Idea Banku na szczęście nie trzeba zakładać, ale przekazujecie swoje dane osobowe i wyrażacie zgodę na przesyłanie informacji handlowych (firmie Agora, wydawcy Gazety Wyborczej), mimo wszystko istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś z banku będzie do Was dzwonił i namawiał na konto czy lokatę bo wypełniając wniosek o lokatę, zgadzacie się na przetwarzanie swoich danych również przez bank ;-). Promocja przeznaczona jest tylko dla osób, które do tej pory nie miały wcale do czynienia z Idea Bankiem.

Po takim wstępie mogę już z czystym sumieniem przejść do omówienia właściwej oferty, a jeśli nie chcecie czekać to możecie odrazu kliknąć na banner poniżej i poznać szczegóły na dedykowanej stronie.

PROMOCJA LOKATY ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.
Nie ulega wątpliwości, że 5% na lokacie to w tej chwili więcej niż bardzo dobra oferta, bo nie ma lepszej, tym bardziej boli fakt, że maksymalna wysokość lokaty ograniczona została do 10 000 PLN (próg minimalny to 1000 PLN). Sama lokata trwa 3 miesiące od zaksięgowania wpłaty i obsługiwana jest przez Idea Bank, który oczywiście posiada gwarancje BFG i należy do grupy Leszka Czarneckiego, tej samej co Getin Bank.

5% na trzy miesiące oznacza, że przy minimalnym wkładzie, otrzymacie na koniec jej trwania po odjęciu "podatku Belki" około 10,12 PLN, a przy maksymalnym 101.25 PLN odsetek. Do tego dochodzi jeszcze premia 50 PLN, która jak widać znacznie wpływa na atrakcyjność tej oferty, szczególnie jeśli planujecie założyć lokatę na mniejszą kwotę.

Skoro już mowa o premii, to aby ją otrzymać trzeba spełnić trzy proste wymagania:


1. Zarejestrować się na stronie z promocją do 5 października podając swój email, na który przyjdzie link aktywacyjny.
2. Wypełnić wniosek o lokatę na stronie z promocją (pojawi się po potwierdzeniu maila), podając wszystkie wymagane dane i przelać na podane konto zadeklarowaną kwotę w ciągu 14 dni od wypełnienia wniosku.
3. Uzupełnić do 30.11.2014 wszystkie swoje dane na stronie promocji, łącznie z nr konta na jaki wypłacona ma być premia (link w mailu aktywacyjnym). Można to zrobić po 10.11.2014, do tej daty organizator promocji zobowiązuje się powiadomić nas o przyznaniu premii.

Premia zostanie wypłacona najpóźniej 5.12.2014, czyli za bagatela 3 miesiące ;-). Oczywiście nie muszę chyba wspominać, że zerwanie lokaty przed czasem skutkuje utratą premii. Cały proces zakładania lokaty zgrabnie przedstawia poniższy film reklamowy.


I to by było na tyle, ciekawy jestem komentarzy, AppFunds nie miał łatwo po publikacji tej oferty ;-). Swoją drogą wydaje mi się, że Michał z JakOszczedzacPieniadze.pl miał na tak negatywny odbiór oferty bardzo duży wpływ, bo zaczął mówić głośno o tym, co do tej pory było tajemnicą poliszynela, czyli zarobkach z afiliacji i nie wszyscy musieli sobie z tego zdawać sprawę. Teraz zaczyna to trochę drażnić, każdy jest bardziej wyczulony i szuka podstępu, a ostatecznie będzie miało to negatywny wpływ na naszą skromną finansową blogosferę, bo obniży do niej zaufanie. To jednak tylko moje gdybanie, małego żuczka, co to już prawie nikt go nie czyta ;-).

W razie dodatkowych pytań zapraszam do komentarzy, dociekliwi znajdą regulamin promocji tutaj, a regulamin lokaty tutaj.
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

7 komentarze:

 1. Szkoda, że lokata tylko dla nowych klientów, co mnie dyskwalifikuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ano nie dość, że tylko dla nowych, to premia też tylko z polecenia, samemu się nie da założyć z premią, bo tą wypłaca Agora ;-)
  U mnie zostaje założyć na żonę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. W takim razie chyba założę na żonę, choć nie wiem czy chce mi się bawić dla lekko ponad 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Eee tam, przecież nawet z domu nie trzeba wychodzić ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ile się dostaje za polecenie lokaty ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Po odjęciu podatku, mniej więcej tyle ile wynosi premia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie, tak jak widać na obrazku, Agora aka Gazeta.pl.

  OdpowiedzUsuń