BZ WBK - najgorsza seria w historii?

O awariach w BZ WBK napisane było już bardzo dużo, ale to nie koniec, dzisiaj od około 19:00 nie działa nie tylko serwis internetowy, ale według wpisów klientów na Facebooku, również nie są akceptowane karty płatnicze (podobną awarię z kartami płatniczymi, od 18:30 ma Meritum Bank, możliwe, że obie są powiązane).

BZ WBK w tej chwili milczy, nie ma żadnego komunikatu o awarii, chyba boją się już o tym pisać ;-). Specjalnie mnie to nie boli, bo to nie jest moje główne konto, ale już wiem, że nie będzie nigdy tym głównym, bo te awarie to trochę za dużo na zwykły przypadek. Ciekawy jestem jak po 3. kwartale 2013 roku będzie wyglądała liczba rachunków ROR w BZ WBK, czy czasami nieco się nie zmniejszy, po udanej promocji z początku roku ;-).


Awaria systemu internetowego to może jeszcze nie tragedia, ale klienci, którym dzisiaj podczas płacenia w sklepie odrzuciło transakcje, na pewno nie będą pocieszeni :)

Aktualizacja 23:00
Wygląda na to, że po 5h bank wreszcie wszystko naprawił, działają już transakcje kartowe i można wypłacić pieniądze z bankomatów, ale i tak ktoś powinien zrobić statystyki, ilu klientów BZ WBK straciło nerwy w sklepach. Kolejny powód aby trzymać w portfelu minimum dwie karty dwóch różnych banków. W takich chwilach ciesze się, że mam ich 4, a nawet 5 licząc IKO ;-)
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

6 komentarze:

 1. Justyna sobońska26 sierpnia 2013 21:10

  Cudowna wiadomość.
  Jakiś czas temu BZ WBK miało problem ze stroną internetową, a teraz jeszcze ''to''..
  Chyba czas ewakuować się z tego banku (i to nie tylko ze względu na awarie...)

  Pozdrawiam!
  Lasubmersion

  OdpowiedzUsuń
 2. napewno zmienię bank po takim wstydzie jaki się najadłam przy kasie sklepowej nie mogąc zapłacić za zakupy ani wypłacić gotówki z 7 bankomatów,żenada!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jednym słowem, nie ograniczać się do jednego banku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak czytam o kolejnych awariach w bz wbk, to przed oczyma widzę wpis doxy o problemach tego banku. Ewakuujący się klienci na pewno ich nie rozwiążą...

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze ciekawiej mieli inwestujący na ich platformie forex, która również była niedostępna. No cóż, wszyscy usłyszeli tylko żałosne "Przepraszamy" na twarzoksiażce ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Handlowcy nie dostają info o awariach w bankach? Osobna sprawa to że mamy XXI wiek i takie rzeczy nie powinny nigdy zaistnieć.

  OdpowiedzUsuń