700 PLN od BZ WBK - istotna informacja

Pod koniec marca opisywałem promocję BZ WBK, która trwa jeszcze do 10 maja (do tego dnia trzeba założyć konto), a która pozwala w ciągu roku zgarnąć nawet 700 PLN premii, a dodatkowo jak ktoś nam to konto poleci to jeszcze dodatkowe 100 PLN dla polecającego i 100 PLN dla nas. 800 PLN to już chyba istotna kwota i warto się po nią schylić, tym bardziej, że jest pewna furtka do łatwiejszego spełnienia warunków.

Tak wyglądają zalety konta

Jak może pamiętacie, aby załapać się na premię, trzeba spełnić w każdym miesiącu trzy warunki:
1. Wpływ w wysokości min. 1000 PLN z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury itp.
2. Transakcje kartą do konta na kwotę min. 300 PLN
3. Wykonanie 3 przelewów za pośrednictwem bankowości elektronicznej.


Najwięcej kłopotu może sprawić ten pierwszy punkt, czyli przelew wynagrodzenia. Okazuje się jednak, że bank zalicza na ten poczet przelew, który w tytule ma słowo "wynagrodzenie". Według informacji jakie uzyskałem od pracownika banku, który dowiadywał się tego wcześniej, wystarczy, że w tytule będzie "wynagrodzenie", a bank nie będzie już weryfikował od kogo nam to wynagrodzenie wpłynęło. Nie jest to do końca zgodne z regulaminem i dlatego nie mogę dać 100% zapewnienia, ale za to mogę zapewnić, że to sprawdzę, bo już założyłem sobie Konto Godne Polecenia w BZ WBK i zamierzam sobie wynagrodzenie sam przelewać ;-).

Aktualizacja 26.06.2013: Dostałem swoją pierwszą premię za maj 2013, a to oznacza, że faktycznie wystarczy tylko przelew, który w tytule ma słowo "wynagrodzenie".

Trzeba jeszcze pamiętać, żeby w ciągu pierwszych 10 miesięcy zrealizować chociaż jedno polecenie zapłaty, wtedy dostaniemy dodatkowe 200 PLN (10 premii co miesiąc po 50 PLN i 200 PLN na koniec daje w sumie 700 PLN). Podobno też od połowy maja ruszy kolejna promocja związana z zachęceniem do płatności mobilnych między innymi w Biedronce (być może też na Orlenie), ale szczegółów na ten temat jeszcze nie znam i ciężko powiedzieć, na czym owa promocja będzie polegała. Trudno oczekiwać, aby nagroda była większa niż w tej obecnej. Usługa mobilnych płatności ma ruszyć na początku czerwca.
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

5 komentarze:

 1. gorzej jak US się tak czy tak dowie o takich przelewach i zapyta gdzie od tego odprowadzasz podatek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kamil Pieczonka26 kwietnia 2013 19:18

  Ale czemu US ma się przeczepić, że przelewy z jednego swojego konta, na drugie tytułuje "wynagrodzenie"? :) O ile się nie myle, to nie ma ograniczeń jeśli chodzi o tytułowanie przelewów ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. A co jeżeli wypłata przychodzi z tytułem "wyp III 2013"? Bo już sync miałem taki problem że mi raz nie zaliczyli...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ktos juz sprawdzil jak to jest z tym wynagrodzeniem? Ci co zakladali w marcu do konca miesiaca powinni dostac kase, wreszcie byloby jasne..

  OdpowiedzUsuń
 5. Kamil Pieczonka9 czerwca 2013 12:04

  Pod koniec czerwca powiem czy zadziałało, wtedy powinna przyjść pierwsza tura ;)

  OdpowiedzUsuń