mBank płaci też stałym klientom

Tego się chyba mało kto spodziewał i pewnie jeszcze mało kto wie, bo promocja jest bardzo dobrze zamaskowana na stronach mBanku i nigdzie jej nie reklamują. We wczorajszym wpisie przedstawiłem Wam warunki promocji dla nowych klientów, w której mBank płaci nawet 600 PLN przez rok. Okazuje się, że bardzo podobna promocja jest również dla obecnych klientów, ale niestety jest też mocno ograniczona.
Pierwsze ograniczenie to liczba klientów, zgłosić się może TYLKO 1000 osób, liczba śmieszna jeśli wziąć pod uwagę, że mBank ma ponad 2 miliony klientów. Co więcej aby się zgłosić, trzeba zadzwonić na mLinie, ale to dopiero początek, bo nie powiedzą Wam odrazu czy kwalifikujecie się w tym pierwszym 1000. Podobno liczba zgłoszeń ma być publikowana na tej stronie, ale tylko od poniedziałku do piątku do godz. 16:00, dzisiaj nic tam nie ma, a na mLinii też się nie dowiecie ile osób się zgłosiło.

Druga sprawa nie mogą brać udziału właściciele kont wspólnych, nie oznacza to jednak, że Was z miejsca odrzucą, doczytałem to w regulaminie dopiero przed chwilą, a zadzwoniłem nieco wcześniej i zgłoszenie zostało przyjęte (choć pewnie będzie odrzucone). Wreszcie trzeci spory mankament, obecni klienci, muszą zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 2000 PLN miesięcznie, czyli 2 do 4 razy więcej niż w promocji dla nowych klientów. Jednym słowem to tylko zabawa dla tych, którzy korzystają z konta w mBanku jako ze swojego podstawowego.

Jest też jeszcze warunek kwoty transakcji, trzeba co miesiąc wydać przynajmniej 500 PLN przy pomocy karty (transakcje bezgotówkowe), czyli wcale nie tak mało. Dopiero wtedy załapiemy się na premię 2 PLN za każdą transakcję kartą (powyżej 10 PLN), z których maksymalnie możemy wyciągnąć 30 PLN miesięcznie, ale tylko przez najbliższe 6 miesięcy, czyli do wyciągnięcia jest maksymalnie 180 PLN.

Szczegóły znajdziecie tutaj. Regulamin promocji jest tutaj. Czy warto? Jak spełniacie warunki to pewnie tak. Czy jest z czego się cieszyć? Na pewno warto docenić, że mBank proponuje coś dla stałych klientów (podobnie było z promocją mSavera), ale ograniczenie do 1000 osób jest śmieszne. Warunki też są znacznie gorsze i zamiast czuć się docenionym klientem, można czuć się klientem drugiej kategorii. Dlatego ja na pewno nigdy nie będę miał skrupułów przed zamykaniem konta w jakimkolwiek banku czy korzystaniu z promocyjnych pieniędzy jakie wypłacają. Nawiasem mówiąc, wczoraj wreszcie premię 200 PLN wypłacił ING Bank ;-).
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

11 komentarze:

 1. Dzięki za info. Przed chwilą dzwoniłem na mLinię - Pan powiedział, że usługa została dla aktywowana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To miałeś chyba bardziej kumatego konsultanta, mój nic nie wiedział, ale i tak się nie łudzę z wspólnym kontem ;)

   Usuń
 2. ja też się zarejestrowałam przed niecałą godziną i miałam wrażenie że konsultant w ogóle nie wiedział o jakiej promocji mowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. heh nie mam karty debetowej do tego konta :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Heh na stronie pojawiło się info, że jest jeszcze 980 miejsc... ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz jest 590 miejsc :) Albo małe zainteresowanie albo za mało rozreklamowana oferta

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziś dzwoniłem do mBanku, załapałem się na promocję. Zgłoszenie z 28.01.2013 8:30. Operacje z lutego są zliczane, czyli w marcu pierwsza kasa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój spokój zastał zakłócony, dobro do mnie nie wróciło :( Złożyłem reklamację na mLinii. Miła pani sprawdziła czy spełniam warunki i spisała zgłoszenie. Coś im się musiało skrzaczyć, podobno nie tylko ja zgłosiłem brak wpływu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mocno im się coś pomieszało, bo ja dostałem zwrot pomimo posiadania konta wspólnego ;) Mało tego, doliczyli mi odsetki za zwłokę ;) I widze, że zalicza też transkacje kartą kredytową...

  OdpowiedzUsuń
 9. 28 marca odzyskałem 30zł +0,15gr odsetek. Niestety dziś znów dzwoniłem z reklamacją bo zwrotu nie ma. W regulaminie nie ma mowy jaka to ma być karta, ja płacę tylko kredytówką i wszystko ok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już normalnie, 10.04 dostałem zwrot w tym miesiacu. Też płace tylko kartą kredytową.

   Usuń