600 PLN od mBanku za założenie konta

Skoro w komentarzach radzicie mi pozostawić temat oszczędzania innym (niedoczekanie ;-)), to  napiszę o kolejnej promocji, do której link wrzuciłem już na fanpage Facebookowy z samego rana. Zdaje sobie sprawę, że wielu z Was pewnie konto w mBanku już ma, ale jeśli są tacy, którzy go nie mają, to teraz mają świetną okazję, aby to konto sobie założyć, bo przez rok można na tym zarobić nawet 600 PLN! Nie wiem czy mam racje, ale do tej pory chyba jeszcze nikt tyle nie płacił, choć trzeba przyznać, że warunki są dosyć wyśrubowane.


Widać też zresztą, że samodzielna promocja banku wypłaca znacznie więcej niż ta powiązana z zakładaniem konta przez zakupy grupowe, ale też ma mniejsze przebicie, bo promocja trwa już od 2 dni, a jeszcze nie widziałem żadnego wpisu u moich kolegów blogerów ;-). Mniejsza o to, promocja trwa od 23.01 do 28.02, czyli czasu jest całkiem sporo, można z niej skorzystać przy pomocy tego linku (dedykowana podstrona z szerszym opisem) albo po prostu na stronach mBanku. A co można "ugrać" za założenie konta?

Na początek 60 PLN premii, bez żadnych warunków, wystarczy tylko wypełnić wniosek po miesiącu dostaniecie wspomnianą kwotę na swój rachunek. Ale to tylko 10% całej kwoty jaką można zyskać. Przy okazji warto też wspomnieć, że korzystając z promocji, można złożyć wniosek i zaznaczyć, że ktoś już Wam to konto polecił (inny klient mBanku), dlatego Wasz znajomy też może się o dodatkowe 50 PLN wzbogacić jeśli korzysta z programu PolecamBank. Wystarczy podać 10 ostatnich cyfr nr konta, jeśli chcecie wspomóc autora tego bloga, to możecie wpisać 02 4739 3858 ;-)).

Ale koniec już tego nagabywania, czas zobaczyć jak zarobić dodatkowe 540 PLN. Wymagania są całkiem spore i zależą też od Waszego wieku. Jeśli macie mniej niż 27 lat, to musicie zapewnić sobie wpływy co miesiąc na poziomie 500 PLN, jeśli macie 27 i więcej lat, to te wpływy muszą wynieść 1000 PLN. I uwaga, przelew nie może być z konta, którego jesteście właścicielem, więc trzeba zaangażować do tego kogoś znajomego/rodzinę. mBank oczywiście liczy na to, że przeniesiecie do niego swoją wypłatę, ale to NIE jest konieczne.

Jeśli spełnicie ten warunek, to za każdą transakcję kartą (niezależnie czy debetową czy kredytową) o wartości większej niż 10 PLN, otrzymacie 2 PLN. Maksymalnie można w ten sposób zebrać w ciągu miesiąca 30 PLN, czyli trzeba wykonać 15 transakcji. Na pewno nie jest to mało,  ale też jest do zrobienia. Dodatkowo można tę kwotę powiększyć jeszcze o 50%, jeśli suma Waszych transakcji przekroczy 250 PLN (dla osób poniżej 27. roku życia) lub 500 PLN (dla tych mających 27 lat i więcej). Czyli tym samym, można zebrać przez kolejne 12 miesięcy po 45 PLN, które będą wypłacane między 10., a 15. dniem miesiąca, za miesiąc poprzedni. W sumie daje to właśnie 540 PLN.

Jednym słowem, zakładając konto teraz, zyskujecie możliwość zarabiania nawet 45 PLN co miesiąc, przez następny rok. Jeden powie, że to grosze, drugi powie, że to darmowe wyjście do kina z drugą połówką, decyzję oczywiście pozostawiam każdemu z Was.

Dla dociekliwych, regulamin promocji znajduje się tutaj. Najważniejsze rzeczy przytoczyłem powyżej, ale zawsze warto się zapoznać z tym na co się decydujecie. Wszystkim, którzy zechcą skorzystać z mojej rekomendacji serdecznie z góry dziękuję i polecam się na przyszłość :-).
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

13 komentarze:

 1. Planuję załozenie takiego konta z bratem. W związku z tym mam pytanie. Czy dostanę premię jeżeli obaj będziemy uczetnikami promocji i wzajemnie będziemy przelewać sobię kasę. W regulaminie jest zapis - przy czym wpływ na rachunek powinien pochodzić z rachunku nienależącego do Uczestnika Promocji.Ciekawe w jaki sposób bank traktuje osobę jako uczestnika promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Heh dobre pytanie, ale na 99% chodzi tutaj o Ciebie, jako osobe, która sobie konto założyła, jeśli dane nadawcy będą inne to nie powinno być problemów. Można zadzwonić na infolinie albo sprawdzić organoleptycznie w pierwszym miesiącu ;)

   Usuń
  2. Szkoda, że mam już tam konto (nieużywane) - skorzystałbym na pewno.

   Usuń
 2. Czy jako były klient banku mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy, że na dzień 23.01 nie posiadałeś żadnego rachunku w mbanku, nie ma w regulaminie nic o żadnej karencji.

   Usuń
 3. W nawiązaniu do pierwszego komentarza. Już wszystko wiem - pani z mbanku wyjaśniła mi, że nie ma przeszkód i taki wariant jest możliwy.

  OdpowiedzUsuń
 4. UWAGA! Jesli ktoś miał już tam kiedykolwiek konto, to nic nie dostanie!

  Rok temu była podobna promocja, wtedy zapis w regulaminie był nastepujący:
  "Wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKONTO, o którym mowa w
  Par. III pkt 1, musi pochodzić od osoby, która do dnia złożenia tego wniosku nie została
  zarejestrowana w systemie mBanku jako wnioskująca o otwarcie rachunku osobistego." (teraz zapis jest analogiczny)

  Sam się nabrałem i premii nie dostałem! Nie pomogła nawet reklamacja. mBank celowo w ten sposób konstruuje zdanie, by wprowadzić w błąd. Nie dajcie się nabrać tym cwaniaczkom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest tylko taki zapis:
   Z Promocji nie mogą skorzystać Klienci, którzy złożyli wniosek o otwarcie
   rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego eKONTO przed dniem
   23.01.2013 r. lub w dniu 23.01.2013 r. posiadali już rachunek
   oszczędnościowo rozliczeniowy eKONTO w mBanku.

   Faktycznie ten punkt może oznaczać, że nawet jak składałeś wniosek 10 lat temu, to jednak go składałeś...

   Usuń
 5. Witam. Zastanawiam się czy, założyć konto w mBanku teraz i skorzystać z powyższej promocji, czy też poczekać na otwarcie "nowego mBanku" i skorzystać z promocji, która zapewne będzie specjalnie na otwarciu?? Jak pan Kamil Pieczonka i drodzy użytkownicy myślą?? Dziękuje i pozdrawiam.
  Z góry dziękuje za odpowiedź. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieżko powiedzieć co będzie przy okazji nowego mBanku, promocja na 600 PLN trwa do końca lutego, można poczekać, ale czy oferta będzie równie dobra, to ja niestety nie wiem.

   Usuń
 6. Mam pytanie - jesteście może w posiadaniu regulaminu dla promocji mbank w okresie od 23.01.2013 do 28.02.2013 - w nowej wersji od 01.03.2013 zmienili punkt III.1 regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. par. 4 pkt III. 1?
   Faktycznie zmienili limity, wcześniej było chyba 500 i 1000 PLN.

   Usuń
 7. Odnośnie punktu III.1 regulaminu wcześniej było- Ka dy Uczestnik Promocji, który w którymkolwiek z miesi cy od drugiego do
  trzynastego, liczonych od miesi ca, w którym zawarto Umow , dokona
  płatno ci, o której mowa w § 4. II ust. 2, kart debetow wydan do rachunku
  eKONTO lub kart kredytow powi zan z tym rachunkiem na ł czn kwot :
  a) min. 250 PLN, w przypadku Uczestników Promocji, którzy w dniu zawarcia
  Umowy mieli mniej ni 27 lat lub
  b) min. 500 PLN, w przypadku Uczestników Promocji, którzy w dniu zawarcia
  Umowy mieli 27 lat lub wi cej,
  otrzyma on dodatkowy bonus w wysoko ci 50% kwoty premii otrzymanej za
  dany miesi c od płatno ci kart , o której mowa w § 4. II ust. 2.

  Teraz zmienili na - Ka dy Uczestnik Promocji, który w ka dym z miesiecy od drugiego do
  trzynastego, liczonych od miesiaca, w którym zawarto Umowe, dokona płatnosci, o
  której mowa w § 4. II ust. 2, karta debetowa wydana do rachunku eKONTO lub
  karta kredytowa powiazana z tym rachunkiem na łaczna kwote:
  a) min. 250 PLN, w przypadku Uczestników Promocji, którzy w dniu zawarcia
  Umowy mieli mniej ni 27 lat lub
  b) min. 500 PLN, w przypadku Uczestników Promocji, którzy w dniu zawarcia
  Umowy mieli 27 lat lub wiecej
  otrzyma on dodatkowy bonus w wysokosci 50% kwoty premii otrzymanej za dany
  miesiac od płatnosci karta, o której mowa w § 4. II ust. 2.

  Z uwagi na to, że zawarłem umowę w pierwszym okresie napisałem do mBanku. Na pytanie - dlaczego usunięto wcześniejszy regulamin ze strony i czy obejmuje mnie zakres wymieniony w regulaminie z okresu 23.01.2013 - 28.02.2013 osoby z mBanku zbywają mnie i odsyłają do mLini. Coś mi się wydaje, że ta promocja to wielka lipa. A co będzie jak zmienią regulamin w późniejszym okresie. W innych bankach na stronie są dostępne obecne i wcześniejsze regulaminy.

  OdpowiedzUsuń