Zdrowych i Wesołych Świąt

Mamy Wigilię, mam nadzieje, że już macie za sobą wszystkie sprawunki i tylko leniwie oczekujecie na wieczorną kolację, bo chyba ostatnie co bym chciał dzisiaj robić, to biegać jeszcze po sklepach. Z mojej strony życzę Wam zdrowych i spędzonych w rodzinnej, miłej atmosferze tych kilku dni. Bez pogoni za mamoną, bez stresów i z uśmiechem na twarzy. Czasami warto się zatrzymać i przemyśleć trochę spraw, korzystając z tego, że w refleksyjny nastrój zawsze wprawia nas koniec roku :-).

Ja na pewno tak zrobię, bo szykuję tutaj sporo zmian, które jeszcze przed końcem roku powinny się urzeczywistnić. Przemyślałem parę spraw i blog czeka mała rewolucja, mam nadzieję, że udana :-). Możecie życzyć mi powodzenia i do przeczytania za kilka dni!

Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

6 komentarze:

 1. Trochę zły na to moment, ale jestem ciekaw jak wyglądała u Ciebie operacja zmiany systemu komentarzy na Disqus?

  Słyszałem i pozytywne i negatywne komentarze na ten temat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie widzę negatywów, przy tak małej bazie jak u mnie na blogu to poszło dosyć szybko, a przy kilku blogach dobrze jest móc zarządzać komentarzami w jednym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kamilu, życzę Tobie wszystkiego dobrego w Nowym Roku ze szczególnym uwzględnieniem działalności bloga, portfela skandii i dobrych wyników finansowych :)
  Przydałoby się podsumowanie tego roku ze skandią - jakieś porównanie z wig20 może z s&p :)
  jeżeli pomysł Tobie się podoba to mogę podesłać na maila wyniki mojego portfela skandii prowadzonego przez ten system navigo i może uda się Tobie pokazać, że te %, którymi chwalą się na stronie to delikatnie mówiąc bujda na kołach :)
  Jeszcze raz najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie dziękuję za życzenia :)


  Co do podsumowania portfela na pewno będzie, a i o Twoim Navigo chętnie napiszę, najlepiej nawet w oddzielnym wpisie bo to bardzo ciekawy temat. Jak będziesz miał chwilę wolnego to podeślij mi swoje wyniki na maila mayorkun (na) gmail.com.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chodzi mi głównie o niechęć do komentowania przy Disqus. Gdzieś czytałem takie komentarze, że po wprowadzeniu Disqus spadły liczby komentarzy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie zauważyłem, ale ja mam mało komentarzy. Ludzie lubią narzekać na wszystko, mi się lepiej podoba, niż komentarze od Google'a.

  OdpowiedzUsuń