Czas podać nr konta w promocji Comperii i Meritum Banku

Jak już pisałem wcześniej na Facebooku, Comperia wysłała dzisiaj powiadomienie o konieczności uzupełnienia danych do przelewu bonusu za założenie konta i lokaty w Meritum Banku w wrześniowo-październikowej promocji. Nie warto tego odkładać na później, bo ostatnie tygodnie przed świętami to zabiegany okres, a na uzupełnienie danych jest dokładnie tydzień, trzeba to zrobić do 16.12.2014 włącznie, inaczej bonus przepadnie.

Jeśli otrzymaliście stosownego maila (sprawdźcie folder SPAM), możecie zgodnie z poleceniem przejść na stronę https://www.comperiabonus.pl/meritum/logowanie, tam trzeba się zalogować danymi, które otrzymaliście na maila w momencie zgłoszenia do promocji, przy zakładaniu konta w Meritum Banku. Login to Wasz adres email, a hasło zostało wygenerowane automatycznie.

Po zalogowaniu Waszym oczom ukaże się taka oto strona (a nie las krzyży ;-)):


W rubrykach zgodnie z opisem trzeba podać imię i nazwisko, pełny adres oraz nr konta w Meritum Banku, które założyliście w promocji (żebyście czasem NIE podali własnego rachunku w innym banku!!!). Pomimo tego, że pole sugeruje przeklejenie nr z przerwami, to formularz przyjmuje tylko jeden ciąg liczb, bo ma ograniczoną liczbę znaków do 26. Warto na to zwrócić uwagę, jak będziecie go przeklejać np. z systemu transakcyjnego Meritum Banku.

W przypadku gdybyście nie otrzymali maila z informacją o przyznaniu bonusa, jak najszybciej należy zgłosić ten fakt na adres email: kontakt@comperiabonus.pl. Tam z pewnością pomogą Wam wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Premia w wysokości 55 lub 60 PLN (w zależności od tego, czy wykonaliście jakieś operacje w aplikacji mobilnej), zostanie wypłacona najpóźniej 24.12.2014, czyli praktycznie na same święta :-). Jeśli braliście natomiast udział w akcji "Lokata na czas" to informacja o ewentualnej wygranej iPhone'a 6 trafi do Was najpóźniej 31.12.2014.

Na dzisiaj tyle, jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się skorzystać z tej promocji za pośrednictwem niniejszego bloga i do przeczytania następnym razem!
Udostępnij

RO

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Komentarze
    Komentarze na Facebooku

0 komentarze:

Prześlij komentarz