Odbierz 100 PLN od Alior Sync

Wszyscy już chyba o tym pisali, niektórzy nawet wielokrotnie, więc i ja postanowiłem wspomnieć, bo promocja chyli się ku końcowi, a 13 czerwca, czyli już jutro Alior powinien odkryć wszystkie karty związanego z Synciem. Przed chwilą przeszedłem całą operację pozwalającą na odebranie 100 PLN bonusu po założeniu konta i mam kilka uwag, którymi się chciałem z Wami podzielić.Po pierwsze cała akcja moim zdaniem jest całkiem zgrabnie zorganizowana, musimy odpowiedzieć na cztery pytania, a w zasadzie wybrać odpowiedzi, które oczywiście są bardzo tendencyjne, ale mają jedną zaletę, dają nam pewien pogląd na to, co Alior Sync zaoferuje, a jeśli chociaż część z tych obietnic zostanie spełniona to może być całkiem ciekawie.

Pierwsze pytanie jest dosyć śmieszne, ostatnie 6 cyfr naszego rachunku, ale co lepsze są już pozajmowane więc macie pewne ograniczenia. Jaki jest sens ich zapamiętywania gdy trzeba znać jeszcze 16 kolejnych w całym numerze konta to na razie dla mnie jest tajemnicą, ale niech tam, moich nikt nie wybrał.

W pierwszym pytaniu Alior Sync obiecuje nam rabaty na gry, muzykę i filmy, wydaje się, że niezależnie od tego co wybierzemy. Ciekawe jak będzie to wyglądało w praktyce. W drugim pytaniu jest ciekawiej, mowa o prezentach jakie bank ma rozdawać za korzystanie z jego usług, w tym mamy bilety do kina, zwrot części wydatków z transakcji internetowych oraz premia za oszczędzanie. Szczególnie ten ostatni punkt jest dosyć ciekawy, tym bardziej, że to nie wszystko co Alior szykuje dla oszczędzających.

Kolejne pytanie jest już maksymalnie tendencyjne, ma nam uświadomić, że w Alior Sync nie musimy dostosować się do godzin pracy banku, podpisywać umów osobiście w oddziale lub u kuriera i dostaniemy wygodny system bankowości internetowej. Niech i tak będzie, ale chyba na nikim nie robi to już wrażenia. Ostatnie pytanie też jest dosyć ciekawe, Alior Sync chce nam zafundować przelewy na adres email lub na konto na Facebooku (pewnie tylko dla klientów Alior Sync, bo inaczej sobie tego nie wyobrażam), aplikację do zarządzania finansami obsługującą różne banki oraz co jeszcze ciekawsze, wyższe oprocentowanie oszczędności, o które można powalczyć w grach mobilnych (na smartfony i tablety).

Źle to nie wygląda, jeśli spełnią te obietnice to niewykluczone, że zaprzyjaźnię się z Alior Sync na dłużej, a kto wie być może nawet zastąpi mi mBank jako główny bank, chociaż w tym przypadku na pewno poczekam aż na rynku zadebiutuje nowy mBank, który może mieć też całkiem sporo do zaoferowania, jeśli chce skutecznie konkurować z Aliorem.

Mam tylko nadzieje, że Aliorowi uda się lepiej wprowadzić tą integrację z Facebookiem w banku niż w tym konkursie, mi nie udało się połączyć konta konkursowego z kontem Facebooka, ale udało się założyć konto ręcznie. Dodatkowo poza gwarantowanymi 100 PLN (50 PLN po założeniu konta i 50 PLN po dokonaniu trzech transakcji kartą płatniczą), można wziąć udział w konkursie, wygrywa ten z czyjego polecenia zostanie założonych najwięcej kont. Czasu nie ma zbyt wiele (zgłoszenia przyjmowane są do jutra, do godziny 14:00), wszyscy już o promocji słyszeli, ale jeśli chcecie, możecie skorzystać z mojego linka polecającego, wystarczy kliknąć tutaj.

Alior Sync zapowiada się ciekawie, konto ma być darmowe, podobnie też karta, więc jego założenie nie jest wielkim wyzwaniem, tym bardziej, że obejdzie się bez pomocy kuriera i wysyłania umów. Wszystko podobno załatwimy w sieci i mam nadzieje, że uda im się jeszcze zadebiutować przed końcem czerwca. Jutro powinno być już wszystko jasne.

PS. Dzisiaj znowu kibicujemy Polsce i znowu optymistycznie stawiam na 1:0 dla naszych :)))
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

8 komentarze:

 1. Ha, co osoba to inny gust i ocena. Jeśli akcja AS ma coś powiedzieć o przyszłym banku, to może lepiej by nie mówiła jak dla mnie. Strona pełna mało użytecznych wodotrysków (mam alergię ostatnio :D ), brakuje nawet zwykłego 'inne' przy odpowiedziach.
  No chyba, że pytania nastawiono na to marketingowe, że w AS 'tak nie będzie', np. typu co cię denerwuje w obecnym banku o dziwo nie ma bolączki większości, który w aliorze też występuje (masowość!).
  Przelewy na maila i sms już funkcjonują, ale fajnie byłoby gdyby były w ramach zwykłej bankowej oferty a nie firmy zewnętrznej jak np. bluecash.pl Jak wprowadzą, to na pewno skorzystam :)

  1:0 powiadasz? mam obawy, że przetrzepią nam skórę i nie palę się do oglądania...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie może być inne bo na mój gust, wszystkie odpowiedzi Alior wprowadzi w swoim produkcie w życie i tylko po to jest ta cała promocja ;) Premie za oszczędzanie wyzsze oprocentowanie lokat czy cashback to ciekawe obietnice, pod warunkiem, że nie będzie to odpowiednio 1 PLN za każde 10 000 PLN, 0,1% przy bazowym 4% i zwrot na poziomie 0,2% ;-)

  Ja jestem niepoprawnym optymistą, ale pieniędzy bym na to nie postawił :D

  OdpowiedzUsuń
 3. co do startu banku to gdzieś ww sieci pojawiła się data startu 1 października, więc dość odległa data

  OdpowiedzUsuń
 4. I konkurs się zakończył, teraz pojawiła się informacja, że otwarcie banku wkrótce, więc raczej na pewno nie będzie to październik.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałbym tylko dodać, że Alior Bank początkowo też był bankiem bezpłatnym, założyłem tam konto, a po jakimś czasie zaczęli wprowadzać opłaty np. za każde hasło sms-owe (niby 20gr, ale przy większej ilości przelewów robi się większa kwota).

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja mam darmowe hasło co za konto założyłeś?

  OdpowiedzUsuń
 7. Wlasnie jestem po transakcji na Allegro i cashback nie dziala o czym mi wspomina z rozbrajajaca szczeroscia gosc na infolinii, wlasnie wydalem 4000 na allegro i bede mial z tego fige z makiem....
  Alior Bank to Budka z piwem... umowa i regulamin nie ma znaczenia.... teraz nie ma cash back a potem sie okaze ze nie ma darmowego konta, darmowej karty i tylko wkaty we wplatomatach jak w umowie beda platne

  coz nie polecam
  a bank to niby instytucja zaufania publicznego.... Alior sync naciagacze!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A napiszesz coś wiecej? Np. dlaczego nie działa? Może Alior Sync nie został jeszcze zaimplementowany?

   Usuń