Raiffeisen znowu daje 199 PLN

Pod koniec marca była oferta na Gruperze, teraz identyczna jest na Grouponie i teoretycznie trwa tylko dzisiaj, ale zapewne zostanie przedłużona, przynajmniej do końca weekendu. W każdym razie, kupując kupon za 1 PLN, możemy otrzymać od Raiffeisena 200 PLN, jeśli spełnimy kilka konkretnych warunków, identycznych jak w przypadku poprzedniej promocji.

Przede wszystkim przez 2 kolejne miesiące od założenia konta, muszą być odnotowane dwa przelewy (po jednym miesięcznie) w wysokości minimum 1000 PLN, a dodatkowo trzeba aktywować dostęp do serwisu bankowości mobilnej - Mobilny Bank i za jego pomocą wykonać po jednej transakcji w każdym miesiącu (przelewy albo np. założenie lokaty).

Reszta to już cytat z poprzedniego wpisu:

Premia podzielona jest na dwie raty, pierwszą w wysokości 100 PLN otrzymamy po pierwszym miesiącu jeśli spełnione zostaną podane warunki (czyli przelew 1000 PLN i jedna transakcja w Mobilnym Banku), a drugie 100 PLN, po drugim miesiącu. Warunki nie są specjalnie wygórowane. Trzeba mieć jednak na uwadze, że ów Mobilny Bank, to osobna aplikacja, którą instalujemy w telefonie i trzeba z niej korzystać. Szczegóły na temat tego programu znajdziecie na tej stronie. Współpracuje z większością systemów operacyjnych, łącznie z Androidem, Windows Phone czy iOS, więc nie powinno być problemów.

Jeśli zaś chodzi o samo zakładane konto, jest to rachunek Comfort Direct, prowadzenie jest darmowe, 6 wypłat z dowolnego bankomatu też (później 3,99 PLN), a obowiązkowa karta debetowa Visa Classic jest darmowa pod warunkiem wykonania transakcji na kwotę minimum 250 PLN w miesiącu. W przeciwnym wypadku za kartę pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 1,99 PLN.

Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam na stronę Groupona.

PS. Do końca weekendu pojawi się jeszcze aktualizacja portfela.
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

3 komentarze:

 1. a co jak ktoś ma telefon a nie "mobilny komputer z możliwością dzwonienia" ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety własciciele Noki 3310 muszą obejść się smakiem ;)

   a tak poważnie to jest klientw Javie, z tym poradzą sobie już wszystkie telefony nie starsze niż 5 lat ;)

   Usuń
 2. Albo wystarczy zalogować się na telefonie kogoś kto ma odpowiedni sprzęt :P
  A w ogóle to moim zdaniem można się zalogować normalnie na komputerze wpisując adres wersji mobilnej. Ja tak robiłem kiedyś z bukmacherką gdzie też były bonusy za wersje mobilna i się dało.

  OdpowiedzUsuń