Konto Wymarzone z bonusem + konkurs

Finansowa blogosfera została zalana dzisiaj artykułami na temat Konta Wymarzonego w Raiffeisen Polbanku i co by nie mówić, to największy sukces w tej całej akcji odniesie Comperia, która robi sobie świetną reklamę i myśli mocno do przodu jak tu lepiej wykorzystać swój potencjał bez udziału pośredników ;-). Dlatego między innymi promocja wystartowała 11 marca, wtedy też pojawiły się spoty w telewizji, ale blogosfera dostała zielone światło dopiero 16 marca. Nieładnie, oj nieładnie.

Warto też wspomnieć, że każdy uczestnik poprzedniej promocji z Meritum Bankiem, otrzymał jakiś czas temu od Comperii zaproszenie do "ekskluzywnego" klubu, w ramach którego może teraz nie tylko założyć sobie konto w Raiffeisen Polbank, ale też polecać to konto swoim znajomym i zgarnąć punkty bonusowe wymieniane na prawdziwe złotówki. Standardowa nagroda za zrealizowane polecenie to 50 pkt, czyli 50 PLN. Trochę mniej niż Comperia płaci blogerom od każdego konta, ale jak się weźmiecie za to polecanie na dobre, to można kwotę bonusu powiększyć nawet o 25%, czyli do 62,5 pkt. Nie jest zatem chyba tak źle.

W gruncie rzeczy nie powinienem o tym pisać, bo kto wtedy będzie polecał założenie konta z mojego linku afiliacyjnego, jak może zarobić sam, ale tak już mam, że akurat kasa nie jest w tym wszystkim najważniejsza, a ja nie jestem chciwy. Jeśli pojawią pytania o program Comperia Bonus Club w komentarzach, to stworzę osobny wpis z instrukcją obsługi, bo akurat moja małżonka dostała kartę członkowską i mogłem sobie w tym panelu trochę pomyszkować ;-). Żeby zachęcić Was jednak do skorzystania z mojego linku, przygotowałem konkurs, ale o tym przeczytacie na samym końcu tego wpisu.


Wróćmy jednak do meritum, a właściwie do Raiffeisena (suchar codzienny ;-)), który najpierw promował swoje Konto Wymarzone, przez dedykowaną stronę, a teraz przystępuje do drugiej części ofensywy. W pierwszej turze warto było założyć konto z racji zachęty w postaci lokaty na 6% na 3 miesiące z limitem 20 000 PLN, która dawała nawet 243 PLN zysku netto, znacznie więcej niż obecny bonus. Jeśli zatem wypełnialiście ankietę w lutym, macie nadwyżkę gotówki i możecie jeszcze założyć konto z tamtej akcji to warto to zrobić.

W promocji Comperia Bonus 3 można zarobić w sumie 55 PLN za założenie konta, 10 PLN za założenie lokaty mobilnej przy pomocy aplikacji na smartfona/tablet oraz odsetki z lokaty na 4% na 3 miesiące na maksymalną kwotę 10 000 PLN, czyli 81 PLN, w sumie 146 PLN. Jeśli już teraz kogokolwiek do tego zachęciłem to może kliknąć w poniższy link i wypełnić formularz, a później wniosek o założenie konta.


Mam nadzieję, że nie klikaliście, bo kto by tam chciał zakładać konto, o którym nic nie wie. Konto Wymarzone, ma sporo zalet i jedną wadę, którą jest karta płatnicza Mastercard Debit, za którą co miesiąc musimy zapłacić 3 PLN, ale nie musimy jej brać aby skorzystać z promocji Comperia Bonus 3 i odebrać bonus.

Zalety Konta Wymarzonego w Raiffeisen Polbank:
- 0 PLN za prowadzenie konta (podobno na zawsze)
- 0 PLN za wpłaty i jedną wypłatę w oddziale
- 0 PLN za wszystkie bankomaty w Polsce (ale trzeba mieć kartę, za 3 PLN ;-))
- Oprocentowanie rachunku od 0,5% do 2%

W skrócie, konto jest darmowe i takie pozostanie, tak przynajmniej obiecuje bank. Na pewno warto docenić fakt, że ROR jest oprocentowany, na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

- 0 do 3000 PLN - 0,5% (0,25 x stopa referencyjna NBP)
- 3000,01 PLN do 10000 PLN - 1,5% (0,75 x stopa referencyjna NBP)
- 10000,01 PLN lub więcej - 2% (1 x stopa referencyjna NBP)

Od 1 kwietnia, z racji, że RPP obniżyło w marcu stopę referencyjną do 1,5%, oprocentowanie spadnie odpowiednio do 0,375%, 1,125% oraz 1,5% i będzie aktualizowane zawsze na początku miesiąca następującego po miesiącu, w którym RPP zmieni stopę referencyjną.

Na podobnej zasadzie wyliczane jest oprocentowanie Konta Lokacyjnego (oszczędnościowego), które standardowo płaci:

- 0 do 3000 PLN - 1% (0,5 x stopa referencyjna NBP)
- 3000,01 PLN do 10000 PLN - 1,9% (0,95 x stopa referencyjna NBP)
- 10000,01 PLN lub więcej - 2,4% (1.2 x stopa referencyjna NBP)

I tak samo od 1 kwietnia oprocentowanie spadnie odpowiednio do 0,75%, 1,425% oraz 1,8% co w żadnym wypadku nie jest wartością zadowalającą dla konta oszczędnościowego, bo przynajmniej kilka innych banków płaci znacznie lepsze odsetki.

Jak skorzystać z promocji i zgarnąć bonus?


1. Wypełniamy formularz na stronie Comperia Bonus wpisując imię, nazwisko, telefon, adres email i wyrażając zgody marketingowe.
2. Po chwili na pocztę przychodzi email z linkiem do panelu i hasłem, klikamy, logujemy się i możemy przystąpić do złożenia właściwego wniosku o otwarcie konta.
3. Konto można otworzyć na dwa sposoby, szybszy to wykonanie przelewu w kwocie 1 PLN z innego banku, w którym posiadamy konto, czyli podobna procedura jak przy okazji poprzedniej promocji. Jeśli chcecie dostać do ręki papier, to możecie wybrać podpisanie umowy przez kuriera, który przywiezie Wam do domu wszystkie dokumenty do podpisania.
4. Po wypełnieniu wszystkich danych w formularzu i potwierdzeniu złożenia wniosku warto zapisać sobie jego numer, w razie problemów z wypłatą premii będzie to ważna informacja potwierdzająca, że faktycznie konto w promocji założyliście.
5. W zależności czy wybraliście kuriera czy przelew, w ostatnim kroku pojawi się potwierdzenie lub formatka wykonania szybkiego przelewu z innego banku, który pozwoli otworzyć rachunek w ciągu kilku godzin.

Promocja trwa od 11 marca do 15 kwietnia lub do wyczerpania puli bonusów. O tym, że jest to możliwe przekonaliśmy się w przypadku promocji Meritum Banku, gdzie akcja zakończyła się kilka dni wcześniej niż przewidywał to regulamin.

Konto musimy aktywować do 30 kwietnia 2015 roku, Comperia poinformuje o przyznaniu premii najpóźniej 12 maja 2015 roku, od tej daty będziemy mieli 5 dni roboczych, aby ponownie zalogować się do panelu i uzupełnić nr konta, na który ma trafić premia. Musi to być oczywiście Konto Wymarzone w Raiffeisen Polbank.

Dodatkowo, do 30 kwietnia można założyć lokatę mobilną, 4% na 3 miesiące w kwocie od 1000 od 10000 PLN. Jeśli to zrobicie, to Comperia wypłaci dodatkowe 10 PLN bonusu (oprócz odsetek, które wypłaca bank :-)).

Dla wzrokowców polecam filmik instruktażowy, krok po kroku na YouTube.

Premia zostanie wypłacona najpóźniej 29 maja 2015 roku.Kilka ważnych informacji:

1. W Raiffeisen Polbanku można mieć konto wspólne, ale przy okazji tej promocji zakładamy tylko konto na jedną osobę. Jeśli chcecie mieć konto wspólne, to najlepiej założyć dwa osobne rachunki, a po otrzymaniu dwóch bonusów, odwiedzić placówkę, aby połączyć oba rachunki w jeden (zachowując tylko jeden nr konta).
2. Jeśli zakładacie konta również swoim znajomym/rodzinie, to najlepiej zrobić to na innym komputerze (z innym adresem IP) i na przeglądarce z wyczyszczonymi "ciasteczkami" lub w trybie incognito, w przeciwnym wypadku system Comperii może pokazywać, że nie skorzystaliście z linku afiliacyjnego.
3. Aby skorzystać z promocji nie można posiadać rachunku osobistego w Raiffeisen Polbank w dniu 1 stycznia 2015 roku, jeśli taki rachunek posiadacie/posiadaliście po tej dacie, to niestety nie otrzymacie bonusu za założenie konta w tej promocji.
4. W sieci pojawiły się komentarze, że można założyć konto z promocji Comperia Bonus 3 i również założyć lokatę na 6%, pod warunkiem, że wcześniej wypełnialiście ankietę, o której była mowa. Trzeba założyć konto do 25 marca i skontaktować się z infolinią, zaznaczając chęć założenia lokaty.

Konkurs!


Comperia organizuje przy okazji konkurs, w którym należy stworzyć hasło reklamowe, a w zamian można wygrać jednego z pięciu iPadów mini lub pięciu zegarków LG Watch R. Ja takiego rozmachu nie mam, ale jak niektórzy koledzy w blogosferze, też chciałbym czymś się odwdzięczyć, za skorzystanie z mojego linku afiliacyjnego.

Chwilę myślałem nad nagrodami i doszedłem do wniosku, że każdy pewnie wolałby sobie takową wybrać sam. Łącząc to z moim zamiłowaniem do książek, postanowiłem ufundować trzy kupony o wartości 50 PLN każdy, które można wykorzystać na zakup ebooków w księgarni Woblink.

Losowania nie będzie, bo wiąże się z tym zbyt dużo formalności, będzie za to pytanie otwarte o Waszą ulubioną książkę. Wystarczy podać tytuł i autora. Nagrody otrzymają te osoby, których propozycje przypadną mi najbardziej do gustu :-). Aby maksymalnie ułatwić całą procedurę stworzyłem stosowny formularz, który znajdziecie pod tym adresem - http://goo.gl/forms/rwbR5sEr1k

Biorąc pod uwagę, że z ostatniej promocji skorzystało 10 osób, to macie duże szanse na wygraną ;-).

Na koniec jeszcze kilka przydatnych linków do regulaminów:
Regulamin promocji Comperia Bonus 3
Regulamin produktów Raiffeisen Bank
Tabela oprocentowania kont i opłat
Najczęściej zadawane pytania związane z promocją Comperia Bonus 3
Regulamin konkursu książkowego

I to chyba wszystko jeśli chodzi o ten już i tak przydługi wpis. Na wszelkie pytania jak zwykle odpowiem w komentarzach.
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

3 komentarze:

 1. Cześć Kamilu, bardzo dobry i szczegółowy wpis. Wiele informacji, na które nie trafiłam nigdzie indziej. W mojej ocenie jeśli ktoś miał środki większe niż 15 tyś zł to o wiele bardziej opłacalne było założenie lokaty mobilnej na 6%. Teraz jak już ta droga została zamknięta to skorzystanie z Bonusu Comperii jest musem ;) Ja opisałam ofertę z kobiecego punktu widzenia u siebie na blogu ;)
  http://zkasiacisieoszczedzi.pl/konta-osobiste/comperia-bonus-55-zl-i-konto-raiffeisen-polbank-do-2/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zainteresowanie przerosło moje oczekiwania ;-) w sumie trudno się dziwić, skoro BNP Paribas czy ING płacą po 100 PLN ;-) Tylko kody na książki się zmarnują :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Kancelarialex2424 marca 2015 10:56

  Witam serdecznie,
  Jeżeli macie Państwo upadłą lub trwającą polisę zapraszam do kontaktu. Skutecznie odzyskujemy pieniądze. Kontakt do osoby prowadzącej sprawy:
  533-960-263

  OdpowiedzUsuń