iPhone 6 do wygrania 25 listopada - lokata na czas

Jak pewnie pamiętacie pod koniec września wystartowała promocja na konto i lokatę w Meritum Banku, gdzie można było jeszcze zgarnąć dodatkowy bonus w wysokości 55 PLN (+5 PLN za transakcję w aplikacji mobilnej), a także wziąć udział w zabawie w zakładanie lokaty na czas, gdzie do wygrania będzie 5 smartfonów iPhone 6.

Dzisiaj poznaliśmy wreszcie szczegóły tej ostatniej zabawy, więc jeśli już założyliście swój rachunek w Meritum Banku i macie lokatę na start oprocentowaną na 5% (warunek konieczny), to teraz możecie też pobawić się w "kto szybszy ten lepszy" i założyć "Lokatę na czas". Warunki tej lokaty są raczej średnie, trwa 3 miesiące, oprocentowanie to tylko 3,1%, a maksymalna kwota lokaty to 100 000 PLN (minimalna 1000 PLN), ale tutaj liczy się walka o 5 nagród głównych ;-).


Zasady są proste, w dniu 25 listopada bank wyśle SMS do każdego uczestnika promocji, który spełnił warunki regulaminowe i tym samym potwierdzi, że teraz powinien założyć "Lokatę na czas" z poziomu aplikacji mobilnej dla smartfonów/tabletów. 5 najszybszych osób wygra smartfon iPhone 6 16 GB, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej 31 grudnia 2014 roku. W przypadku identycznego czasu założenia lokaty, wygrywa ten kto założy lokatę na większą kwotę.

Zasady są proste, a skoro już wiemy, że cała akcja będzie odbywać się w najbliższy wtorek to można baczniej pilnować swojego smartfona i czekać na konkursowy SMS. Jest chyba o co walczyć, bo obecnie rynkowa wartość iPhone 6 16 GB to około 2500 PLN.


Przy okazji przypominam, że o zakwalifikowaniu się do wypłaty premii, Comperia poinformuje Was najpóźniej do 10 grudnia i od tej daty będzie około tydzień na uzupełnienie danych do wypłaty wspomnianej premii. Premia zostanie wypłacona najpóźniej 24 grudnia 2014 roku. Jeszcze pewnie o tym przypomnę na Facebooku i na blogu, bo wiem, że kilka osób skorzystało z mojej zachęty i związało się z Meritum Bankiem przy okazji tej promocji.

No jak, szykujecie się do walki o iPhone'a? Pamiętajcie aby za wczasu przygotować gotówkę na RORze ;-). Powodzenia!
Udostępnij

RO

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
    Komentarze
    Komentarze na Facebooku

0 komentarze:

Prześlij komentarz