Promocje dla mobilnych, nawet 100 PLN do wzięcia

Wiem, że czekacie na podsumowanie portfela i wiem, że nawet je obiecałem dawno temu, ale to co się z tym portfelem ostatnio dzieje, sprawia, że ile razy zaczynam o nim pisać, to mi się odechciewa i patrze ile wynosi całkowity wykup polisy, a później to już mi tylko ciśnienie skacze i z pisania nici ;-) Ale ogarnę się z tym i nadrobimy zaległości, loża szyderców będzie miała pożywkę ;-).

Ja tymczasem chciałem zwrócić uwagę na nieco inny aspekt, a mianowicie ostatni trend wśród bankowców na promowanie aplikacji mobilnych. Kilka promocji z ostatnich tygodni pozwala zebrać nam nawet 100 PLN, praktycznie zerowym kosztem, bo takim określam instalacje aplikacji i wykonanie prostej czynności. Jeśli więc dysponujecie smartfonem z systemem Android lub iOS, to warto przeczytać kilka poniższych linijek, można w prosty sposób zgarnąć kilka PLN.

50 PLN od Getin Banku


Zaczynamy od promocji, która daje nam największy zwrot, czyli 50 PLN. Jest ona przeznaczona dla klientów Getin Banku, który kolejny już raz kusi mobilnych użytkowników. Na przełomie roku promował on płatności MasterCard Mobile, zwracając nawet 200 PLN, więc jak widać, będąc klientem tego banku co jakiś czas można sobie zapracować na małą premię. Tym razem aby zgarnąć 50 PLN trzeba wykonać 2 czynności:
1) podać swój PESEL na stronie promocyjnej;
2) wykonać przelew mobilny, przy pomocy aplikacji Getin Mobile na smartfonie z Androidem, iOS lub Windows Phone na kwotę minimum 20 PLN. Przelew może trafić nawet na nasze konto w innym banku, nie ma ku temu żadnych przeciwskazań.

Z promocji wyłączeni są klienci banku, którzy w ostatnim półroczu posiadali lokatę mobilną, a także Ci, którzy taki przelew zrobili już wcześniej. Dobra wiadomość jest jednak taka, że jeśli posiadacie konto wspólne, to obu użytkownikom przysługuje osobna premia, można wtedy zgarnąć  2x 50 PLN.

Osobiście z promocji skorzystałem i zgodnie z regulaminem, premia wpłynęła po 5 dniach od wykonania przelewu, więc nie można mieć do Getinu żadnych zastrzeżeń. Akcja trwa do końca sierpnia, a limit kwoty na nagrody to 500 000 PLN, gdyby pula była już wyczerpana, bank by o tym poinformował, więc warto jeszcze poświęcić te parę minut na zaznajomienie się z aplikacją mobilną.

30 PLN od BZ WBK


Druga promocja przeznaczona jest dla klientów BZ WBK, tutaj do wzięcia jest 30 PLN, a zasady są bardzo podobne:
1) trzeba zarejestrować się na stronie promocyjnej;
2) i posiadać bankowość internetową BZ WBK;
3) a także nie można było wykonać żadnej operacji w aplikacji mobilnej w okresie od 1 czerwca 2013 do 8 lipca 2014 roku.

Jeśli spełniacie te warunki to wystarczy wykonać jedną z wymienionych na stronie promocyjnej czynności, czyli np. wykonać przelew mobilny (min. 20 PLN), doładować telefon (min. 30 PLN), wypłacić pieniądze z bankomatu (przy pomocy aplikacji) itd.

Nagroda zostanie wypłacona w ciągu 7 dni roboczych od opublikowania listy zwycięzców, a promocja trwa do 30 sierpnia. Lista zwycięzców publikowana jest co tydzień. Tutaj również w przypadku konta wspólnego do nagrody uprawnione jest 2 osoby, a aplikacja mobilna dostępna jest na platformy Android, iOS oraz Windows Phone.

20 PLN od Allegro


Trzecia promocja dostępna jest dla wszystkich niezależnie od banku, ale wiąże się ze skorzystaniem z serwisu aukcyjnego Allegro. Jeśli dokonacie zakupu przy pomocy aplikacji mobilnej (Android, iOS, Windows Phone) na dowolną kwotę (nawet 1 PLN) to otrzymacie kupon rabatowy na kwotę 20 PLN na następne zakupy, również wykonane aplikacją mobilną przy zakupach na kwotę powyżej 100 PLN. Niestety ta promocja trwa tylko do dzisiaj, do północy (choć już raz była przedłużana, więc może i tak będzie też tym razem), a na wykorzystanie kuponu rabatowego mamy 7 dni od jego przyznania. Szczegóły znajdziecie na dedykowanej stronie Allegro.

Ostatnio podobną promocję ma też BZ WBK, opłacamy jedne zakupy kartą kredytową lub debetową i za kolejne na kwotę ponad 50 PLN zapłacimy od 40 lub 20 PLN mniej (40 PLN przy kredytowej lub 20 PLN przy debetowej). To też działa, co sprawdziła na własnej skórze, a szczegóły znajdziecie tutaj.

Generalnie ostatnio pomimo spadającej stawki interchange, promocji jest całkiem sporo i tylko w sierpniu jak widzicie do zgarnięcia było ponad 100 PLN bez większego wysiłku i zakładania nowych kont. Oczywiście nie każdy może być tak dobrze zaznajomiony ze swoim smartfonem, aby swobodnie korzystać z aplikacji mobilnych, ale motywator ku temu chyba nie jest taki zły ;-). Teraz tylko strach korzystać z aplikacji innych banków, bo kto wie kiedy one zaczną za to płacić ;-).
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

9 komentarze:

 1. Czekamy na podsumowanie i uzasadnienie decyzji z portfela inwestycyjnego. Fajnie by było gdybyś załączył screen swojego obecnego portfela w Skandii - od kilkunastu miesięcy się inspiruję Twoimi wyborami. Nie chciałbym, żeby mi coś umknęło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Premia w getinie jest wypłacana także, jeśli przelewa się na inne konto w Getinie (mamy z żoną). Założyliśmy konta dla promocji ikasa-Biedronka, która dalej trwa i jestem zaskoczony, jak fajnie ten bank działa. Dodatkowo można tam dostać premię za przelew z obcego rachunku (chyba 750 zł) = 1 zł i za transakcje powyżej 100 zł kartą też 1 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma się czym inspirować niestety, ale spokojnie, zrzuty będą z 1 lipca, 1 sierpnia i 1 września tak samo będzie dokładne omówienie ostatnich ruchów wraz z uzasadnieniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja założyłem w promocji paliwowej, którą niestety szybko ograniczyli, nie dało się połączyć z promo iKasy, ale po drodze był wspomniany MasterCard Mobile, dodatkowy 1 PLN za przelew na kwotę 1000 PLN i 1 PLN za wydajnie więcej niż 100 PLN kartą, więc faktycznie nie jest źle, a prowadzenie za free ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie martw się, ja też jestem ostro w plecy :)
  ale cały czas jeszcze 28lat mam przed sobą :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Hehehe a mi zostało już tylko niecałe 24... ;-))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Do mnie ostatnio po czterech latach milczenia niespodziewanie zadzwonił przedstawiciel firmy, która sprzedała mi Skandię, jakby nigdy nic proponując (pilne!!! rzecz jasna) spotkanie w sprawie omówienia mojego planu inwestycyjnego oraz ogólnej sytuacji finansowej (a także sprzedaży polisy na życie, ubezpieczenia na mieszkanie, kredytu... ach, ma pani kredyt hipoteczny... wspaniale, możemy omówić warunki jego przeniesienia do innego banku... bla bla bla). Cóż rzec... letko się zirytowałam... Plan jakiś muszą do końca roku wyrobić czy co?

  OdpowiedzUsuń
 8. Widocznie nowi klienci się skończyli, trzeba żerować na starych ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Obecna sytuacja polityczna i napięcie na rynkach utwierdzają mnie w przekonaniu, że dokonałem dobrego wyboru spieniężając w grudniu polisę z rynku wtórnego.


  Pomału zaczynam jednak stać przed wyborem czy nadpłacać tani kredyt hipoteczny (3,97%) czy ulokować nowe oszczędności w innych produktach (pożyczki, obligacje, ...).

  Wpisy na kilku blogach o inwestycjach w nieruchomości wprowadziły u mnie wątpliwości. Może warto zbierać na jakaś kawalerkę w dobrej lokalizacji.

  OdpowiedzUsuń