Każdy chce 200 PLN od ING, czyli kolejna promocja

Kolejny bank zawitał na Groupona, o czym wspominałem już wczoraj na Facebooku, tym razem jest to ING Bank Śląski, który oferuje Konto z Lwem Direct. Jako, że kupon dostępny jest za darmo, a oferta dosyć kusząca to "nabyło" go już ponad 2000 osób. Co ciekawe, jeszcze wczoraj oferta miała trwać 2 tygodnie, dzisiaj licznik odlicza już tylko 5 dni, więc została skrócona o tydzień. Wygląda na to, że zainteresowanie przekroczyło oczekiwania ING ;-).


Oferta niby jest limitowana, ale nie wiadomo jaki limit jest ustalony i ilu klientów chce złapać ING, dlatego profilaktycznie warto chyba odebrać kupon, zanim się skończą, czas na złożenie wniosku jest do 21.10, więc można się później na spokojnie zastanowić, czy aby na pewno potrzebujemy kolejnego konta i czy te 200 PLN jest nam potrzebne (drugie pytanie jest retoryczne ;-)). Oczywiście promocja dotyczy tylko tych, którzy nie są jeszcze klientami ING i mają skończone 18 lat.

Konto z Lwem Direct to dobra propozycja głównie dlatego, że jest to konto całkowicie darmowe, jedyna opłata to koszt karty płatniczej wynoszący 7 PLN, ale tylko w przypadku, gdy nie wydamy nią minimum 100 PLN miesięcznie (cykl rozliczeniowy od 29 dnia miesiąca do 28 dnia) w transakcjach bezgotówkowych, więc nie jest to specjalnie trudny do spełnienia warunek.

Aby odebrać premię 200 PLN należy złożyć wniosek o otwarcie konta do 21.10 i podpisać umowę do dnia 09.11 włącznie. Do konta możemy wybrać kartę płatniczą Visa lub MasterCard i przy jej pomocy, do 31.12 wydać minimum 1000 PLN. Jeśli spełnimy te warunki, to w miesiącu następującym po tym, w którym wykonamy limit transakcji, zostanie nam wypłacone 200 PLN w gotówce na nasze konto.

Tym samym jeśli wydacie 1000 PLN do końca października, to premię dostaniecie już w listopadzie, jeśli do końca listopada to premia będzie w grudniu, a jeśli do końca grudnia, to premia zostanie wypłacona do końca stycznia 2013. Więcej informacji w regulaminie.

Osobiście nie chcę zakładać konta w ING, o ile w przypadku Meritum Banku miało to swoje uzasadnienie, bo mam premie przy tankowaniu paliwa, o tyle w ING to tylko kwestia jednorazowej premii. Warunki może nie są ciężkie do spełnienia, ale bardzo nie lubię wydawać kartą swojej gotówki, po to są karty kredytowe... Z drugiej jednak strony, inwestycja 1000 PLN, z której dostajemy po trzech miesiącach 200 PLN, to jakby nie patrzeć 80% w skali roku, aż żal nie skorzystać ;-). Dlatego kupon już mam, a czy wypełnię wniosek to się jeszcze zastanowię ;-)

Kupon możecie nabyć tutaj.

No i promocja szybko się kończy, było 2 tygodnie, później tydzień, a teraz licznik pokazuje niespełna 1.5h ;-) Ostatnia chwila aby jeszcze się załapać.
Udostępnij

RO

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
  Komentarze
  Komentarze na Facebooku

7 komentarze:

 1. Oferta już wyprzedana...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak już wyprzedana jak kupon cały czas można kupić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Mozna po otrzymaniu 200zl premii zwyczajnie zamknac konto? nie ma tutaj zadnych kruczkow?

  OdpowiedzUsuń
 4. moim zdaniem można konto zamknąć po odebraniu kasy, czytałem regulamin i nie ma tam żadnej wzmianki o konieczności utrzymania rachunku lub karty bankomatowej.

  Wezmę te 200 PLN bo to dobry pieniądz za nic nie robienie :)

  Dzisiaj miałem ciekawy telefon z millenium bank - mam tam konto założone tylko dla potrzeb tej promocji na 7% w koncie oszczednosciowym. Wczoraj na to konto przelalem 50 tys i od razu przelalem dalej do mbanku :) Zadzwonil do mnie konsultant z propozycja lokaty na 6,25& na 3 m-ce jak te srodki do nich powrocą :) Ciekawe....

  OdpowiedzUsuń
 5. ING Bank Śląski wyemitował niedawno bardzo kształcącą reklamę – „oszczędna żona i wypiekacz do chleba”. Naprawdę polecam zerknąć w wolnym czasie:) Bez problemu znajdziemy ją w sieci.

  OdpowiedzUsuń
 6. ech urlop miałem i za późno się zorientowałem - ciekawe czy jeszcze powtórzą tą ofertę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko powiedzieć, skrócili ją z 2 tygodni do 2 dni, nie wiadomo czy po to żeby nie robić zatorów czy może nie chcą wiecej jak 3000 nowych klientów ;) To drugie mało prawdopodobne, bo jak wierzyć Samcikowi, koszt pozyskania jednego nowego klienta to dla banku kilkaset złotych, więc 200 PLN premii to nic strasznego :P

   Usuń